Zostań partnerem!

Co możemy Ci zaoferować?

 • Wynagrodzenie partnerskie, które pozwoli Ci na uruchomienie i rozwój nowej linii biznesowej – linii wdrożeń dla branży e-commerce.
 • Prosty program partnerski. Zapewniamy elastyczne podejście do każdej firmy, która wyrazi chęć nawiązania współpracy. Oznacza to, że będziemy indywidualnie oceniać potencjał wdrożeniowy i handlowy, by najlepiej przygotować Twój biznes do tej współpracy.
 • Szkolenia merytoryczne i wdrożeniowe: Przygotowaliśmy dedykowane szkolenia, które umożliwiają zdobycie niezbędnej wiedzy i umiejętności potrzebnych do skutecznej pracy wykorzystując platformę Marceto.
 • Wsparcie dedykowanego opiekuna: Partner otrzyma dedykowanego opiekuna, który będzie służył wsparciem i odpowiedzią na wszelkie Twoje pytania oraz Twoich klientów.
 • Dostęp do różnych specjalistów IT. Będziesz mógł prowadzić z naszymi ekspertami konsultacje technologiczne, które przyczynią się do sprawniejszej obsługi informatycznej Twoich klientów i skuteczniejszego rozwiązywania problemów.
 • Wsparcie działań marketingowych i sprzedażowych: Pomożemy Ci w promocji i dotarciu do Twoich obecnych, jak i przyszłych klientów, które zwiększy Twój potencjał sprzedażowy.

Kogo zapraszamy do współpracy?

 • Partnerów współpracujących z producentami systemów ERP, takich jak Comarch w obszarze systemów Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL, czy firmy Soneta, producenta oprogramowania enova365.
 • Firmy, które tworzą własne rozwiązania w zakresie obszaru sprzedaży i logistyki magazynowej, gdzie brak jest przygotowanych integracji z platformami sprzedażowymi np. e-sklepem, platformą B2B, czy platformą typu marketplace, a ich klienci zgłaszają potrzeby rozwoju i budowy własnego e-biznesu.
 • Agencje interaktywne specjalizujące się w projektowaniu i tworzeniu stron internetowych, aplikacji i platform online, którzy często oferują usługi w zakresie wdrażania e-sklepów, platform B2B i marketplaców różnych producentów.
 • Konsultantów e-commerce i deweloperów internetowowych posiadający zespoły ekspertów ds. e-commerce, którzy pomagają w opracowaniu strategii e-commerce, optymalizacji procesów oraz jednocześnie wspierają klientów w wyborze odpowiednich rozwiązań technologicznych i ich integracji.
 • Przedsiębiorców, którzy startują lub rozwijają się w branży usług dla e-commerce i jednocześnie mają odpowiednią wiedzę merytoryczną i biznesową z zakresu funkcjonowania ww. branży.
Potrzebujesz dodatkowych informacji, które pomogłyby Ci znaleźć odpowiedzi na tworzące się w Twoje głowie pytania? Zapraszamy do kontaktu.Wypełnij krótki formularz, a nasz konsultant niezwłocznie oddzwoni i w partnerskiej atmosferze wszytko dokładnie wyjaśni oraz rozwiej Twoje wątpliwości.
Z góry dziękujemy za poświęcony nam czas. Zespół platformy Marceto.
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.