Dlaczego warto wybrać platformę Marceto jako rozwiązanie sprzedażowe?

W dzisiejszym konkurencyjnym świecie e-biznesu, skuteczne zarządzanie procesem sprzedaży stanowi kluczowy element sukcesu każdej firmy. W tym kontekście Marceto wyróżnia się jako zaawansowana platforma sprzedażowa, umożliwiająca firmom osiągnięcie celów sprzedażowych, pozyskanie nowych klientów oraz efektywne zarządzanie relacjami z istniejącymi klientami.

Poniżej przedstawiamy główne powody, dla których warto wybrać platformę Marceto jako fundament swojej strategii w budowaniu skutecznego kanału e-handlu.

Funkcjonalność wielomodułowa

Platforma multiE-commerce Marceto umożliwia wybór wielu modeli prowadzenia biznesu. To Ty decydujesz o kierunku, w którym podąży Twój biznes. Możesz rozpocząć do klasycznego e-sklepu a skończyć na wybudowaniu własnej galerii handlowej online, czyli np. stworzeniu niszowego marketplace. Pełen zakres modułów i ich funkcjonalności znajdziesz w zakładce „Oferta”.

Integracja wielokanałowa

Marceto to platforma, która pozwala na zintegrowanie wielu kanałów sprzedaży w jednym miejscu. Dzięki temu można zarządzać ofertami na różnych platformach, takich jak Allegro, eBay, Amazon, czy Etsy, co ułatwia kontrolę nad sprzedażą.

Automatyzacja procesów

Marceto oferuje narzędzia do automatyzacji wielu zadań związanych z e-biznesem. Możliwość synchronizacji stanów magazynowych, zarządzanie zamówieniami, automatyczne wystawianie ofert czy etykietowanie przesyłek pozwala zaoszczędzić czas i ograniczyć błędy ludzkie.

Łatwa obsługa magazynu

Dzięki funkcjom magazynowym w Marceto można śledzić stany magazynowe, zarządzać dostępnością produktów, co pomaga uniknąć sytuacji, w której oferujemy produkty, których nie mamy fizycznie na stanie.

Raportowanie i analizy

Platforma ta może dostarczyć różnego rodzaju raportów i analiz dotyczących sprzedaży, magazynu czy wydajności. Takie informacje są niezwykle cenne dla rozwijania e-biznesu i podejmowania odpowiednich decyzji.

Wsparcie techniczne

Wybierając platformę Marceto, można liczyć na wsparcie techniczne, które jest ważne, gdy napotkasz problemy techniczne lub będziesz potrzebować pomocy w konfiguracji systemu.

Skalowalność

Warto wybrać platformę, która pozwoli na łatwą skalowalność biznesu. Jeśli planujesz rozwijać swój e-biznes, wybierając platformę o elastycznym podejściu (przenikaniu się funkcjonalności miedzy modułami), unikniesz konieczności zmiany rozwiązania w przyszłości.

Platforma multiE-commerce Marceto osiągnęła to dzięki połączeniu się platformą BaseLinker oraz stworzonej integracji z systemami ERP tj. Comarch ERP Optima, oraz Comarch ERP XL.

Jeśli jesteś na etapie wyboru platformy, która mogłaby obsłużyć Twój e-handel zarówno ten skierowany do klienta indywidualnego (B2C) lub biznesowego (B2B) to dobrze trafiłeś.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie. Przeprowadzimy audyt Twoich procesów, które będą zaangażowane do budowania e-sprzedaży. Następnie zmapujemy pozyskaną wiedzę z funkcjonalnościami platformy Marceto i przekażemy Ci wartościową informację zwrotną. Na tej podstawie będziesz mógł podjąć właściwą dla siebie decyzję biznesową.

Przejdź do kontaktu.