Integracje

Integracja kluczem do skutecznej optymalizacji e-handlu

Integracja platformy multiE-commerce Marceto z systemami ERP i platformą Allegro.

Mam inny system ERP

Jeśli posiadasz inny system, niż te wymienione powyżej napisz do nas. Oszacujemy dla Ciebie koszt wykonania dedykowanej integracji z Twoim systemem ERP.

Niekoniecznie integracja z ERP

Jeśli taka integracja nie jest w Twoim przypadku koniecznością, to platforma Marceto może również funkcjonować samodzielnie. Spokojnie zaprojektujesz Twój proces e-handlu oparty na jej funkcjonalności, a w zaplanowanej przyszłości dokonasz integracji z systemem ERP. Marceto zostało wyposażone w wbudowane połączenie z takimi platformami jak: BaseLinker oraz Apilo. Zarówno jedna jak i druga platforma umożliwi Ci zarządzanie z jednego miejsca wszystkimi kanałami e-commerce, na których chcesz prowadzić sprzedaż lub już to robisz. Dzięki nim skalowanie e-biznesu jest prostsze i tańsze w utrzymaniu. 

Mam wiele pytań!

Potrzebujesz dodatkowych informacji, które pomogłyby Ci znaleźć odpowiedzi na tworzące się w Twoje głowie pytania? Zapraszamy do kontaktu.

Wypełnij krótki formularz, a nasz konsultant niezwłocznie oddzwoni i w partnerskiej atmosferze wszytko dokładnie wyjaśni oraz rozwiej Twoje wątpliwości.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.