Sklepy internetowe dla firm

Moduł „B2C” – jest to sklep internetowy dedykowany do sprzedaży klientom indywidualnym. Oprócz standardowych funkcjonalności, które są spotykane w tradycyjnych sklepach internetowych – istnieje możliwość przenikania się funkcjonalności przedstawionych powyżej oraz pozostałych opcji nie opisanych na tym etapie. Dobór funkcjonalności dodatkowych zależny jest od uprawnień ustawionych na każdym logującym się użytkowniku. Jeden użytkownik może mieć opcję B2C oraz Dropshipping, a inny – moduł galerii handlowej w połączeniu z modułem własnej marki. Możliwości miksowania funkcjonalności pomiędzy poszczególnymi użytkownikami końcowymi są nieograniczone.

Twórz i rozwijaj swój sklep internetowy bez funkcjonalnych ograniczeń

Moduł „B2C” platformy Marceto to zaawansowany sklep internetowy dedykowany osobom o indywidualnym podejściu w zakresie budowy własnego kanału sprzedaży online. Oprócz standardowych funkcjonalności znanych z tradycyjnych sklepów internetowych oferuje on unikalne możliwości, które pozwalają na dostosowanie go do specyficznych potrzeb właściciela.Jedną z kluczowych cech Modułu „B2C” jest możliwość przenikania się funkcjonalności dostępnych w pozostałych modułach Marceto tj.:
  • Dropshipping
  • Sprzedaż z licytacją usług
  • Własna marka
  • Produkt + realizacja usług
  • Sprzedaż licencji elektronicznych

Dzięki temu każdy użytkownik ma możliwość zbudowania indywidualnego sklepu internetowego zgodnie z własnymi preferencjami i potrzebami biznesowymi.

Podstawowe funkcjonalności, jakie Moduł B2C oferuje

Sklep internetowy dla osób o specyficznych wymaganiach

Moduł „B2C” to zaawansowane rozwiązanie skierowany do osób o indywidualnych potrzebach. Dzięki niemu możesz zbudować swój własny sklep online, który spełni większość Twoich oczekiwań.

Dostosowanie funkcjonalności do potrzeb

Rozwiązanie pozwala na przenikanie się funkcjonalności z innych modułów platformy Marceto. Dzięki temu możesz dostosować sklep online do swoich specyficznych preferencji.

Elastyczne uprawnienia dla użytkowników

Każdy zalogowany użytkownik do platformy ma możliwość wyboru funkcjonalności zgodnie z nadanymi uprawnieniami. Możesz definiować różne zestawy funkcji dla różnych użytkowników, co daje nieograniczone możliwości konfiguracyjne np. połączyć funkcjonalność tradycyjnego sklepu internetowego z możliwościami modułu dropshippingu.

Moduł dodatkowe

Jeśli prowadzisz biznes związany ze sprzedażą produktów informatycznych (komputery, drukarki itd.) możesz jednocześnie uruchomić sprzedaż licencji elektronicznych lub wprowadzić do oferty sprzedaż pakietów w postaci połączonego produktu z usługą.

Obsługa klienta i wsparcie

Moduł „B2C” zapewnia usystematyzowaną obsługę klienta i wsparcie. Klienci mogą skontaktować się z Tobą w przypadku pytań, wątpliwości lub problemów związanych z zakupionymi produktami. Rejestracja obsługi zgłoszeń i dostęp do zawartości chatu umożliwiają szybkie wsparcie na każdym etapie zakupu klienta.

Korzyści z wdrożenia Modułu B2C w przedsiębiorstwie, mogą obejmować

Indywidualne podejście do biznesu
Dzięki modułowi możesz zbudować sklep internetowy, który dokładnie wpisze się w specyfikę Twojego biznesu. Bez względu na branżę, w której działasz.
Dostosowanie do strategii
Rozwiązanie umożliwia na korzystanie z funkcjonalności, które są dostępne w pozostałych modułów dostępnych na platformie Marceto. Da Ci to pełną swobodę dostosowania sklepu internetowego do obranej strategii sprzedaży.
Uprawnienia dla użytkowników
Możesz definiować wiele zestawów uprawnień dla różnych użytkowników, co daje Ci nieograniczone możliwości personalizacji zarządzania sklepem internetowym.
Obsługa klienta i wsparcie
Moduł B2C zapewnia usystematyzowaną obsługę klienta i wsparcie. Rejestracja zgłoszeń i dostęp do chatu umożliwiają kompleksowe wsparcie klientów.

Moduł Modułu B2C oferuje wiele korzyści, szczególnie w zakresie wykorzystania pozostałych funkcjonalności dostępnych na platformie Marceto. Dzięki temu masz więcej możliwości technicznych, które obsłużą Twoje specyficzne potrzeb technologiczne wynikające ze specyfiki np. branży, w której działasz.