O nas

Tworzymy wartościowe i bezproblemowo działające aplikacje

ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o jest firmą informatyczną obecną na ryku od 1966 roku. Najnowszym produktem spółki jest platforma multiE-commerce Marceto – innowacyjne rozwiązanie, które powstało w ramach kolejnego etapu rozwoju firmy oraz projektu unijnego.  

Celem powstania Marceto było i jest skuteczne i efektywne przeniesienie sprzedaży offline do świata online, czyli handlu elektronicznego. Zaletą platformy jest jej multi-funkcyjność przejawiająca się w opracowanych modułach, które mogą być również dostosowywane do aktualnych potrzeb biznesowych klienta.  

Platforma sprawdzi się jednakowo u klientów, którzy dopiero zamierzają zacząć przygodę z e-biznesem oraz tych, którzy już dobrze sobie na nim radzą, ale ich rozwiązanie do e-handlu nie spełnia już ich oczekiwań – dalszy rozwój narzędzia jest niemożliwy lub zbyt kosztowny.   

Cena zakupu i wdrożenia platformy tak została oszacowana, by większość przedsiębiorców z sektora MŚP była, w stanie zaakceptować koszty i ponieść je w stosunku do wartości, które Marceto dostarczy.  

Jako producent deklarujemy stały rozwój platformy i dokonywanie w niej niezbędnych udoskonaleń, które będą zgodne z najnowszymi trendami rynku e-commerce oraz regulacjami go obowiązującymi.