Setki możliwości w rozsądnej cenie

Chcemy, by nasze narzędzie było dostępne dla jak największej liczby przedsiębiorców, dlatego nasz cennik jest elastyczny i dostosowany do różnych potrzeb i budżetów. Oferujemy atrakcyjne pakiety cenowe, które umożliwiają dostęp do pełnej funkcjonalności Marceto, w tym zarządzania sklepem internetowym, lub platforma B2B, lub marketplacem, integracji z hurtowniami, systemami ERP, kurierami i płatnościami.

Moduły Marceto

Marceto składa się z modułów, które działają na wspólnej bazie produktów i klientów. Co ciekawe – każdy moduł może pracować pod innym adresem w Internecie (np. Galeria handlowa może pracować pod innym adresem, niż sklep B2C / B2B). Daje to niesamowite ułatwienie w zarządzaniu wspólnymi zamówieniami, wysyłkami oraz bazami produktów, klientów itp.

* – przy zawarciu umowy na okres jednego roku

B2B

CENA OD

Dropshipping

CENA OD

Sprzedaż z licytacją usług

CENA OD

Galeria handlowa

CENA OD

Własna marka

CENA OD

Produkt + realizacja usług

CENA OD

Sprzedaż lic. elektronicznych

CENA OD

B2C

CENA OD

Konkretna wartość - dla kogo?

Dostarczamy konkretną wartość w rozsądnej cenie dla klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Platforma Marceto została starannie przygotowana, aby umożliwić przemyślane i sprocesowane rozpoczęcie Twojego e-biznesu, wykorzystując potencjał funkcjonalny platformy multiE-commerce.

Aby poznać dokładną cenę pakietu rozwiązań, który najlepiej odpowie na obecne potrzeby i pomoże zrealizować założony cel e-biznesowy, zapraszamy do kontaktu. Zmapujemy Twoje potrzeby i na podstawie dogłębnej analizy przygotujemy raport, który pomoże podjąć Ci słuszną decyzję. Nasi eksperci chętnie omówią z Tobą szczegóły i przedstawią Ci korzystne warianty oferty oraz współpracy z nami.

Rozpocznij swój e-biznes z platformą multiE-commerce Marceto i ciesz się konkretną wartością w rozsądnej cenie.